Nasza Oferta


Pol-RE


Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia techniczne

Ubezpieczenia Majątkowe - Dedykowane rozwiązania.

Ubezpieczenia Majątkowe, jako dedykowane konkretnym podmiotom zawsze były jednym z priorytetów w działalności POL-RE. Tak naprawdę jest to jeden z powodów dla których Spółka została założona. Ubezpieczenia specjalistyczne nie tylko wymagają olbrzymiej wiedzy, ale także doświadczenia i ciągłego monitorowania rynku. Obecnie, zaangażowani jesteśmy w specjalistyczne programy ubezpieczeniowe mi. dla firm z następujących branż:
- informatycznej,
- komunikacyjnej
- energetycznej
- budowlanej.
Niezależnie od tych przykładów jesteśmy gotowi na każde wyzwanie ubezpieczeniowe. To po prostu jest nasz zawód…


Pol-RE


Gwarancje ubezpieczeniowe

Gwarancje ubezpieczeniowe - Nie boimy się wyzwań.

O tym, jak czasochłonne potrafi byś uzyskanie Gwarancji przekonało się naprawdę wielu Przedsiębiorców. Nasi Klienci w tym zakresie przekonali się wielokrotnie jak bardzo jesteśmy zaangażowani w proces uzyskania Gwarancji czy też Umowy limitowej. Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie związanym z uzyskaniem gwarancji - od oszacowania składki do wydania dokumentu gwarancji.


Pol-RE


Ubezpieczenia OC

Ubezpieczenia D&O

Ubezpieczenia Cyber

Świadomość ubezpieczeniowa rośnie, gospodarka się rozwija, powstają nowe zawody, a wraz z nimi nowe ZAGROŻENIA..

Dzisiaj już nie wystarczy "wykupić polisy ubezpieczeniowej MIENIA". Zwiększona świadomość ubezpieczeniowa i rozwój gospodarki wymuszają na Menedżerach zupełnie nową jakościowo ocenę ryzyka. Obecne zagrożenia to już nie tylko zwykłe "Property Damage". To także, coraz częściej Czyste straty majątkowe - szkody które nie są następstwem uszkodzenia mienia/szkód majątkowych. Dla firm z sektora IT dzisiaj poważnym problemem do rozwiązania są potencjelne szkody, które mogą zostać wyrządzone przez ich główny produkt - OPROGRAMOWANIE.
I właśnie w takich wyzwaniach potrzebny jest ktoś kto pomoże zaplanować ochronę.

ZAINTERESOWANY?
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU